Multimo Żywiołowy internet
TELEFON SATELITARNY VOIP

 

Oferta TOOWAY

INTERNET

TELEFON

SPRZĘT SAT

CENNIK

INSTALACJA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

 

Telefon satelitarny Tooway to nowoczesna usługa telefonii internetowej VOIP, która umożliwia Ci dzwonienie za darmo do wszystkich Twoich bliskich, niezależnie od tego w jakim kraju mieszkają i jakiego operatora telekomunikacyjnego używają. To wszystko za pomocą zwykłego telefonu lub komputera. Wystarczy, że Ty i osoby, do których chcesz dzwonić za darmo, posiadają dostęp do Internetu i przyłączą się do usługi FreecoNet.

Do wszystkich spoza usługi VOIP będziesz dzwonił po bardzo niskich stawkach. A nasza usługa telefonii VOIP za każdym razem gdy wykręcisz numer telefonu, automatycznie sprawdzi i wybierze dla Ciebie operatora, który zrealizuje Twoje połączenie najtaniej.

Z telefonii VOIP można korzystać także za pośrednictwem telefonu komórkowego, posiadając odpowiednio do tego przystosowany aparat, bądź korzystając z usługi Wdzwoń się.


Telefonia satelitarna VOIP to:

> Nowoczesny telefon w domu lub w firmie
Dzięki naszej usłudze telefonu satelitarnego VOIP możesz rozmawiać za darmo lub po niskich stawkach ze swojego zwykłego telefonu stacjonarnego, a do tego korzystać z wielu przydatnych usług dodanych!

> Za darmo ze wszystkimi w sieci
Do wszystkich osób zarejestrowanych we FreecoNet dzwonisz za darmo.

> Połączenia lokalne i międzymiastowe po stałej cenie

We FreecoNet nie ma podziału na połączenia lokalne i międzymiastowe, dzięki czemu gdziekolwiek dzwonisz płacisz tylko 0,05 zł za minutę.

> Najtańsze  połączenia międzynarodowe

Ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się już od 0,05 zł za minutę (z naliczaniem sekundowym). Pozwoli Ci to zaoszczędzić nawet do 90% na rachunkach telefonicznych!

> VOIP w komórce

Z FreecoNet możesz korzystać także przez telefon komórkowy, posiadając specjalną aplikację, bądź usługę Wdzwoń się.

 

 Mapa strony